Keller Williams Atlantic Partners St. Augustine - Marwin Kirkham
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 4 016 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (27d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  2346 OLANDER Street, Green Cove Springs, FL 32043
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS REALTY ATLANTIC PARTNERS ST. AUGUSTINE, MARWIN R KIRKHAM
  I ri - 14 494 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (590d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2740 NW 50TH PLACE, GAINESVILLE, FL 32605
  Listing Courtesy Of: CMP REAL ESTATE, 352-213-1010, Chris Martin
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  11220 NW 193RD STREET, MICANOPY, FL 32667
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS, 352-240-0600, Jonathan Mills
  I ri - 5 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  3259 CROCUS Lane, Green Cove Springs, FL 32043
  Listing Courtesy Of: THRESHOLD REALTY AND MORTGAGE GROUP, CHRISTIAN HUERTAS
  I ri - 5 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15592 PALFREY CHASE Drive, Jacksonville, FL 32234
  Listing Courtesy Of: COLDWELL BANKER VANGUARD REALTY, ADAM ZAHRA
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  10041 SW 158TH LANE, DUNNELLON, FL 34432
  Listing Courtesy Of: TROPIC SHORES REALTY, 800-775-1302, Ayesha Khan
  I ri - 9 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  10041 SW 158th Lane, Dunnellon, FL 34432
  Listing Courtesy Of: Tropic Shores Realty, Ayesha Khan
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6135 NW 115TH PLACE, ALACHUA, FL 32615
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS, 352-240-0600, Jonathan Mills
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3332 SW 49TH TERRACE, GAINESVILLE, FL 32608
  Listing Courtesy Of: CELEBRATION POINTE REALTY, LLC, 352-871-7771, Chris Conti
  I ri - 11 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2933 SW 35TH PLACE #120, GAINESVILLE, FL 32608
  Listing Courtesy Of: FRE ASSOCIATES LLC, 321-278-0433, Chetan Patel
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Marwin Kirkham
  Numri i licencës: SL3368335
  The Marwin Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bpkidgem6q82o041p910
  Keller Williams Atlantic Partners St. Augustine
  100 Southpark Blvd. Suite 201 Keller Williams Atlantic Partners St. Augustine, FL 32086
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.